HomeHizmetlerimizAnkara Şehiriçi Nakliyat

HizmetlerimizŞehiriçi Nakliyat

Yaşamınızdaki değişiklikler sonucu ortaya çıkan şartlar doğrultusunda oturduğunuz evi değiştirmek zorunda kaldığınız zaman aklınıza ilk gelen şey kaliteli bir evden eve nakliyat firması ile anlaşabilmektir. Aynı şehir içinde bir yerden başka bir yere taşınmanın evden eve nakliyat firmaları sayesinde düşündüğünüz kadar korkutucu olmadığını Cesim Nakliyat ile taşındığınızda yaşadığınız rahatlığı hissettiğiniz zaman farkedeceksiniz.
Cesim Nakliyat tarafından ilk önce bulunduğunuz mekan ve taşınılacak mekan özellikleri göz önünde bulundurularak size özel teklifler hazırlanır. Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerimiz taşımaya uygun kapalı kasa nakliye araçları vasıtası ile yapılmaktadır. Nakliye araçlarımızın kapalı kasa olmasını en önemi nedeni; eşyalarınızın toz, kir, yağmur, rüzgar ve güneş gibi olumsuz etkiler bırakabilecek faktörlerden korunmasının amaçlanmasıdır.
Taşınan eşyalarınız firmamızın sigortalı taşımacılık anlayışı ile sigortalı olarak taşınmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm personelimiz; konusunda deneyimli, kadrolu ve profesyoneldir. Cesim Nakliyat olarak, sizin için çok özel olan eşyalarınızı yine size özel sunulan önerilerle çözüme ulaştıtıryoruz. Bunun için telefon numaramızdan bizlerle irtibat kurmanız yeterlidir.

Teklif almak için şimdi bize ulaşın

Teklif almak için şimdi bize ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

+90 507 379 3457
Emrah Mahallesi Yarenlik Sokak No:8/3 Keçiören / Ankara

Acil Hizmet Numaramız

+90 507 379 3457